MAKSİAD & DEMİOSB İFTAR YEMEĞİ

DEMİOSB ve MAKSİAD’ ın ev sahipliğinde PASVAK AŞEVİ’ nde düzenlenen iftar yemeği yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Denizli Milletvekili Sn. Şahin Tin, Denizli Milletvekili Sn. Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Sn. Selim Kasapoğlu, MUSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı, Denizli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, YİKOB İdari ve Mali İşler Müdürü Himmet Şefik Akder’in teşrif ettiği iftar yemeğinde, DEMİOSB Yatırımcıları ve MAKSİAD Aileleriyle bir araya gelindi.

Açılış konuşmalarını MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı’nın yaptığı iftar yemeğinde, Desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Sayın Şahin Tin Vekilimiz, Nilgün Ök Vekilimiz ve bizleri yalnız bırakmayan Sayın Büyükşehir Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ederim, teşrifleri bize güç verdi. Makine Sektörünü daha iyi yerlere getirmek gayemiz, Güçlü Türkiye ve Teknolojik Hamle Hayalimizi gerçekleştirmek için gayretle ve azimle birlikte çalışmalıyız çünkü ‘’Birlikte güçlüyüz’’ dedi. İftar yemeğine katılan herkese ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Sn. Selim Kasapoğlu, konuşmalarında; DEMİOSB’ nin mevcut durumu hakkında bilgi verdi. Denizli'nin sanayi gücünün ülke ekonomisinin önemli bir parçasını oluşturduğunu, daha da geliştirilmesi için de içerisinde gereken potansiyeli barındırdığını dile getiren Sn. Kasapoğlu sadece makine sektörümüze değil kentimize de katkı sağlayacak her projeyi destekliyoruz dedi, iftar yemeğine katılım sağlayan herkese teşekkür ederek konuşmalarını sonlandırdı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Osman Zolan, ‘’bir Ramazan ayına da kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, Allah tuttuğumuz oruçları kabul, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Sanayinin-Sanayicinin, Üretimin-Üreticinin yanında olduğunu ve Denizli'miz için makina sektörünün önemli olduğunu vurguladı.  Sanayicimizin her zaman yanındayız üreten bir şehir olarak ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğiz.’’  Dedi.

Denizli Milletvekili Sn. Nilgün Ök, Ülkemiz ve şehrimiz için üreten, emek veren tüm iş insanlarımızın yanındayız. Sanayicilerimizle beraber iftarımızı açmanın huzur ve mutluluğunu yaşadık. Allah'ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. dedi

Katılımlarıyla sanayicilerimizi onurlandıran Denizli Milletvekili Sn. Şahin Tin konuşmalarında, samimi sohbetleriyle makine sektörüne emek ve gönül veren sanayicilerimizle aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadık emeği geçenlere teşekkür ederim. DEMİOSB’ nin kuruluşundan bugüne kadar geldiği aşamada gayretle çaba gösterdik, bundan sonra da yine birlikte çalışacağız. Hep birlikte daha çok üreteceğiz, daha çok ihracat yapacağız. Ülkemizin kalkınmasına güç ve omuz vereceğiz. Sağlık, huzur ve kardeşlik içinde nice iftar sofralarında buluşmayı hepimize nasip etsin. Birliğimiz, dirliğimiz daim olsun. Dedi.
 

MAKSİAD İstanbul Şube 1. Genel Kurulu Toplantısı Daveti

Look

MAKSİAD İSTANBUL ŞUBESİ ÜYELERİNE DUYRULUR !

Look

MAKSİAD Makine ve Metal Sektörü İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Look

MAKSİAD Yönetim Kurulu Heyeti Honaz Belediye Başkanı Kepenk'e ''Hayırl

Look

Atatürk MTAL ve Orhan Abalıoğlu MTAL Makina Teknolojileri Meslek Lises

Look

Buldan Belediye Başkanlığı'na seçilen Mehmet Ali Orpak'a hayırlı olsun

Look

MAKSİAD Yönetim Kurulu Heyeti Merkezefendi Belediye Başkanı Doğan'a ''

Look

MAKSİAD Yönetim Kurulu Heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu'na

Look

MAKSİAD Yönetim Kurulu Heyeti Pamukkale Belediye Başkanı Ertemur'a ''H

Look

Bu günün çocukları yarının liderleri olacaktır.

Look

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı'dan Bayram Mesajı

Look

Makina Sanayici İş İnsanları Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı, ‘B

Look

MAKSİAD & DEMİOSB İFTAR YEMEĞİ

Look

Denizli Milli Eğitim Temsilcileri ile MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı Mesl

Look

MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı: '' Sanayicimizin Sesine Kulak verin''

Look