ETM MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞİRKETİ

Site www.etm.com.tr
Mail etm@etm.com.tr
Telefon 0258 215 51 23 - 0541 386 38 61
Faaliyet Alanları Mühendislik Hizmetleri

BİZ KİMİZ:
Trafolarınızın bakım ve onarımını sağlayarak işlerinizin kesintiye uğramasını önlüyoruz ETM Mühendislik 1 Nisan 2004 tarihinde elektrik projeleri, Yüksek gerilim tesisleri ve enerji alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulup, Bu bağlamda, pek çok orta ve büyük ölçekli projeler yapmıştır. Yüksek gerilim , bakım ve onarım , tesisin sürekliliği konusunda bölgenin en iyi ekibiyle çalışmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ekibimiz, ilerleyen teknolojiyi heyecanla takip ederken enerji takibi ve süreklikiği alanında farklı alternatifler üretmekte ve uygulamaktadır.

HİZMETLERİMİZ
Mühendislik
       Yeni yapılarda elektrik kullanımının yapılabilmesi için yapının elektrik projesi çizilmesi gerekmektedir. Elektrik projesi onaylanmadan yapıya elektrik bağlantısı yapılması mümkün değildir. Ticarethane, mesken ve tarımsal sulama amacıyla kurulacak tesislerin elektrik aboneliği başvuru aşamasında Alçak Gerilim (iç Tesisat) ve Yüksek Gerilim (Trafo) projeleri uzman mühendislerimiz tarafından çizilerek tüm abonelik başvuru aşamaları tarafımızca takip edilmektedir.

Trafo Bakımı
        Trafo bakımı ve tamiri konusunda ilimizde tek, bölgemizde bir kaç firmadan biriyiz. ETM Mühendislik olarak sorumlu olduğumuz işletmelerin trafolarının uzun ömürlü olmasını sağlamak ve beklenmedik arızalarını önlemek için tüm bakım ve testlerini yapmaktayız.

Trafo Testleri
       ETM MÜHENDİSLİK, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylanmış Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Bu bağlamda, trafo bakım ve test etme olanak ve yetkinliğine sahip bir firmayız.

Kompanzasyon Takip
       ETM olarak geliştirdiğimiz ENERJİ TAKİP SİSTEMİ sayesinde sayaçta okunan veriler merkezi bir sisteme kaydedilmektedir. Tüm marka sayaçlar veri tabanına dâhil edilir ve istenilen zaman aralığında raporlanmaktadır. En önemlisi de Enerji Takip Sistemi kurduğumuz müşterilerimizin sayaç verileri günlük olarak tarafımızca sistem üzerinden takip edilerek reaktif enerji değerleri ceza limitlerine yaklaştığı takdirde gereken müdahaleyi yaparak müşterimizin cezaya maruz kalmasının önüne geçmekteyiz. Müşterimiz reaktif cezaya maruz kalması halinde tüm ceza tutarı firmamız sorumluluğundadır.