Yavuz Ticaret Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti.

Site www.yavuzticaret.com
Mail info@yavuzticaret.com
Telefon 0258 262 12 90 +90 534 207 0980
Faaliyet Alanları Mühendislik Hizmetleri

H A K K I M I Z D A
Yavuz Ticaret Endüstriyel Ürünler Limited Şirketi girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1980 yılında kurulmuştur. Firmamızda mühendislik plastikleri olarak bilinen Poliamid, Polietilen, POM, PTFE gibi birçok ürün dışında Pirinç, Bronz, Alüminyum demir dışı metal grubu malzemelerin satışını yapmaktayız. Ayrıca şirketimizde sızdırmazlık amacıyla kullanılan mekanik ve yumuşak salmastradan klingrit levha, silikon, kauçuk ve viton grubuna kadar birçok ürünün satışları yapılmaktadır.
 
Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan, sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutan Yavuz Ticaret Endüstriyel Ürünler, malzeme konusunda bilgili personeller ve tecrübesiyle, gün geçtikçe çeşitlenen ürün yelpazesini sizlere sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte kendimizi geliştirmeye ve daha ileriye gitmeyi ümit ediyoruz. İstekleriniz doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam edeceğiz.
N E L E R   Y A P I Y O R U Z ?
Malzeme seçimi konusunda, ihtiyacınız olan doğru malzemenin seçimi ve yönlendirmesi yapılır.
Teknik destek olarak ise gerçekleştireceğiniz projenizde destek olunur, teknik elemanlarımız tarafından sökülemeyecek durumda olan parçalar yerinde incelenir ve gerekli müdahale yapılır.
Bakım ve onarım, mekanik salmastranızın veya döner bağlantı elemanınızın markası ne olursa olsun, uygun maliyette yenilenmesini sizlere sunuyoruz.
Özel kesim ürünler, mühendislik plastiklerinden veya ptfe, silikon, kauçuk gibi malzemelerden istediğiniz ölçülerde sizler için özel kesim yapıyoruz.